2.EL KONTEYNER ALIM SATIM

2.EL KONTEYNER ALIM SATIM

2.EL KONTEYNER ALIM SATIM

İkinci el konteyner alım satım faaliyeti yürüten firmalar arasında profesyonelliği ile ön plana çıkan Çayırova Geri Dönüşüm firması hizmetinizde.

İkinci el konteyner alım satım fiyatları (ikinci el konteyner fiyatları) konteynerin özelliklerine, durumuna ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. İkinci el konteyner alım satımında sunduğumuz hizmeti minimum kar oranlarıyla sunarken, çıkıştan kazanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede ikinci el konteynerleri daha ekonomik fiyatlarla satın alabilir veya satılık konteyner çeşitleriniz için daha yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz. İkinci el konteyner fiyatlarında Gebze Hurdacılık sizlere uygun fiyat garantisi sunuyor. Güncel fiyatları cayirovageridosunusum.com sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Konteyner çeşitleri birçok kişinin ihtiyaç duyduğu yapı ve nakliye malzemeleridir. İkinci el konteyner çeşitleri satılık sıfır konteynerlere göre daha hesaplıdır ve bu nedenle ikinci el konteyner fiyatları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Gebze Hurdacı olarak her çeşit konteyner alımı ve satımını yapıyoruz. Konteyner olarak; Standart Konteynerler (Dryvan), High Cube Konteynerler, Open Top Konteynerler, Flatrack Konteynerler, Platformlar (plats), Havalandırmalı (Ventilated) Konteynerler, Soğutuculu (Reefer) Konteynerler, Dökme Yük (Bulk) Konteynerleri ve Tank Konteynerler alım ve satımını yapmaktayız.

Fiyat olarak daha uygun fiyatlı olan ikinci el konteyner çeşitleri günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kişisel kullanım, bağ, sanayi alanları, inşaat ve yapı alanları gibi geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Konteyner Çeşitleri

  • İKİNCİ EL BÜFE KONTEYNER
  • 21m² TEK ODALI YAŞAM KONTEYNER MODELİ
  • 21m² YAŞAM KONTEYNER
  • 21m² İKİNCİ EL ÖMÜRLÜ KONTEYNER MODELİ
  • 21m² İKİ ODALI WC KONTEYNER
  • 21m² YURT KONTEYNER
  • 21m² İKİ ODALI WC KONTEYNER
  • 21 M2 OFİS KONTEYNER
  • 21 M² KONTEYNER

Kişisel Kullanım için Konteyner

İkinci el konteyner denilince en çok ihtiyaç duyulan alan kişisel kullanım alanlarıdır. Satılık konteyner evler, ikinci el konteyner evler gibi bireysel ihtiyaçlar için birçok kişi ikinci el konteyner fiyatlarını merak ediyor. Gebze Hurdacılık olarak konteyner alımı ve satımı yapmaktayız.

İkinci el konteyner ev fiyatları ise konteynerin durumuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Satılık ikinci el konteyner ev fiyatlarında minimum kar oranlarımız ile satıştan kazanmayı tercih ediyor ve müşterilerimize en uygun fiyatlarla ikinci el konteyner satışını gerçekleştiriyoruz. Satılık konteyner ararken ya da ikinci el konteyner almak istediğinizde tüm nakliye işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Firmamızdan alacağınız konteyner ev fiyatları firma sahibi Gebze Hurda tarafından verilmekte olup, çok çeşitli konteyner ev modelleri ve fiyatlarımız bulunmaktadır.

Bahçeler İçin Satılık İkinci El Konteyner

Konteynerlerin bir diğer kullanım alanı ise kişisel kullanım alanları olan bağ ve bahçelerdir. Şehir hayatından uzak bir bağ veya bahçeniz varsa, temel ihtiyaçların karşılanmasında konteyner evler oldukça kullanışlıdır. Portatif olması barınma, yemek vb. için kullanılabilir. Gibi temel ihtiyaçların karşılanması nedeniyle en çok tercih edilen portatif ev tipleridir.

Bağ ve bahçeler için ikinci el konteyner arıyorsanız daha ekonomik fiyatlarla konteyner alabilirsiniz. Firmamızdan 2 odalı konteyner ev fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz tüm iletişim kanallarından bize ulaşabilir, konteyner fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Endüstriyel Alanlar İçin Konteyner Çeşitleri

Kişisel kullanım alanları dışında ikinci el konteynerlere ihtiyaç duyulan bir diğer alan da endüstriyel alanlardır. İkinci el konteynerler ile endüstrinin birçok yerinde işlenen ürünlerin toplanması ve yeniden kullanılması için düzenli depolama alanları sağlanabilmektedir.

Üretim aşamalarında kullanılmayan metal, kâğıt, kumaş vb. Kullanılmayan ve atıl durumdaki malzemelerin görsel kirliliğe yol açmayacak şekilde toplanıp geri dönüşüme kazandırılması işletmeler için oldukça önemlidir.

İnşaat ve İnşaat Alanları İçin İkinci El Konteyner

Prefabrik konteyner veya ikinci el konteynerlerin bir diğer kullanım alanı ise inşaat ve diğer yapı alanlarıdır. Bu alanlar için ihtiyaç duyulan konteyner fiyatları konteynerin boyutuna ve yapısal özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sahibinden satılık ikinci el konteyner fiyatlarına firmamız doğrudan destek vermektedir. İster konteyner alan bir yer, ister ikinci el konteyner satan bir yer arıyorsanız Gebze Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hizmetinizdeyiz.

Şantiyeler için satılık boş konteynırların veya iki odalı konteynırların fiyatları çoğu zaman merak ediliyor. Daha büyük şantiyeler için sandviç panellerden yapılmış konteyner evlere ihtiyaç duyulmaktadır. Temel ihtiyaçları karşılamak için minimum kar oranlarımız ile 2 odalı konteyner ev fiyatları sunmaktayız.

Şantiyeler için ofis olarak kullanılabilecek konteyner çeşitleri de bulunmaktadır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.