2.EL PALET ALIM SATIM

2.EL PALET ALIM SATIM

2.EL PALET ALIM SATIM

İkinci El Palet alım satımıyla uğraşan birçok işletme var. Gebze Hurdacılık firmamız bu işletmeler arasında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Firmamızın kullandığı paletler oldukça sağlam ve kullanışlıdır. Palet Modelleri; Standart Palet, Euro Palet, İnce Palet, Kalın Palet, Orta Tip Palet, Hammadde Palet, Orta Tip c1-c2-c3 Palet, Konteyner Palet, Market Palet, Şişe Palet, Kâğıtcı Palet…

Firmamız bünyesinde üretimini ve satışını yaptığımız paletler hem kullanışlı hem de dayanıklıdır. Bu nedenle nakliye işlemleri sırasında herhangi bir soruna neden olmaz. Firmamız tarafından satışı yapılan ikinci el paletler hakkında daha detaylı bilgiyi sitemiz (cayirovageridosunusum.com) üzerinden inceleyerek ya da bizlere telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İkinci El Palet Ticareti

İkinci el palet alım satımı birçok kişiye faydası olduğu için birçok kişi tarafından yapılan bir işlemdir. İkinci el paletler özellikle taşımacılık sektöründe yoğun olarak kullanılan malzemelerdir. Gebze Hurdacılık firmamız ile ikinci el paletinizi güvenle alabilirsiniz. Bu bölgeler dışında; Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası Hurda alımları yapmaktayız.

Nakliye sektöründe palet ihtiyacının fazla olması nedeniyle birçok firma yeni palet almak yerine ikinci el palet almayı tercih etmektedir. Bunun nedeni, ikinci el paletlerin yeni paletler kadar sağlam ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca bu koşullara rağmen ikinci el paletler yeni paletlere göre daha ucuzdur.

İkinci el palet ihtiyacının yüksek olması nedeniyle ikinci el palet alım satım işlemleri ile uğraşan birçok firma bulunmaktadır. Bu nedenle ikinci el palet alımı için farklı avantajlar ve çeşitler sunan ikinci el palet satış firması veya yeri bulmak oldukça kolaydır.

2. El Palet Fiyatları

Kullanılmış palet fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. İkinci el palet fiyatlarında değişikliğe neden olan faktörlerin başında ikinci el paletin boyutu gelmektedir.

Paletlerin ebatları arttığında palet fiyatlarında belli bir miktar artış gözlemlenmektedir. Bu nedenle kullanılacak paletin boyutları dikkatli ve detaylı bir şekilde ölçülmelidir. İkinci el paletin cinsi ve yapıldığı malzeme de ikinci el palet fiyatlarında bir takım değişikliklere neden olmaktadır.

Paletin yapıldığı malzemenin kalitesi arttıkça paletin fiyatı da artmaktadır. Yukarıda belirtilen fiyatlar standart ve çeşidine göre sıralanmıştır. (2. El Palet fiyatları piyasa ekonomisine göre değişkenlik gösterebilmektedir.)

  • Avrupa Paleti: Euro paletler (EPAL), Avrupa Palet Birliği tarafından belirlenen standartlarda paletlerdir. 80×120 cm ölçülerindedir.
  • Şalgam Paleti: TURPAL, Standart Palet Derneği tarafından belirlenen standartlardaki paletlerdir. 80×120 cm ölçülerindedir.
  • Plastik Palet: Plastik malzemeden yapılmış paletlerdir. Ahşap paletlerin ömrüne kıyasen daha uzun ömür yapısına sahiptir ve dayanıklılık ön plandadır.
  • Şişecam Paleti: 100×120 cm ebatlarında mevcuttur.
  • Orta Tip Palet: 80×120 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap Palet: 110×130 cm ebatlarında mevcuttur.

Kırık ve hasarlı paletlerinizi uzman ekibimizle en dayanıklı şekilde onarıyor ve tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Hasarlı ve kırık ahşap paletlerinizi uzman ekibimizle onarıyoruz.

İthalatın azalması ve ülkeye giren ikinci el palet olarak kullanılacak palet sayısının azalması ile ikinci el palet fiyatları artabilir. Bu durumda ülkemizde ikinci el palet havuzunun en önemli girdisinin ithal mal olarak gelen paletler olduğunu göstermektedir.

Ahşap Palet Ticareti

İkinci el ahşap paletlerinizi uygun fiyatlarla satın alıyoruz. Her ebat ve tipte uygun fiyatlı ve kaliteli ahşap paletler satıyoruz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.