ŞANTİYE HURDASI

ŞANTİYE HURDASI

Şantiye hurdası, inşaat sektörünün ve hurda sektörünün bel kemiği gibidir. İnşaat sezonlarında ihtiyaç duyulan ürünlerin tedariki konusunda sizlere uygun fiyat sunabilecek çok az firma vardır. Gebze Hurdacı olarak sizlere inşaat hurdaları alımı ve satımı konusunda piyasaya uygun fiyat sağlamaktayız.

Hurda malzeme, inşaat ve yıkım iş sahalarında hızla birikebilir, verimliliğinizi etkileyebilir ve hatta bir güvenlik tehlikesi oluşturabilir. Yeni bir işe başlarken, ürettiğiniz atıkları toplamak ve ortadan yok etmek için bir planınız olması önemlidir.

Bu malzemenin çoğu geri dönüştürülebilir ve değerlidir, özellikle metal: çelik, demir, bakır ve alüminyum cinsinden olanlar daha önemlidir. Bu malzemeleri ayırarak hurda olarak satmak, maliyetleri karşılamanıza ayrıca israfı azaltmanıza yardımcı olur.

İçindekiler

İnşaat Hurdası Çeşitleri ve Türleri

İnşaat veya yıkım atıkları için plan yaparken göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Alüminyum kaplama
 • İnşaat demiri
 • Elektrik kablosu
 • Kanal çalışması ve HVAC bileşenleri
 • Yapısal kirişler
 • Aydınlatma armatürleri
 • Sıhhi demi boru tesisat
 • Demir oluklar
 • Demir panjurlar
 • Demir korkuluklar
 • Çelik üst kapılar

İnşaat hurdalarının sökülmeden öncesinde genel olarak inceleme yapılması ve bu bağlamda hurdacıya teslim edilmesi daha iyi bir fikir olacaktır. Sizlerde bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnşaat hurdaları genellikle kullanılmak üzere kesim ve ayrım yapılırken ortaya çıkan hurda çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrım yapılan eski olan ya da kullanıma uygun hurdaları ise değerinde sizlerden Gebze Hurdacısı olarak alım satım yapıyoruz.

İnşaat Hurda Alım Satım konusunda ise sizlere piyasaya uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Gebze Hurdacısı olarak, Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası Hurda bölgelerinde de deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Çinko Hurdası

2022 İnşaat Hurda Fiyatları

Hurdayı işlemenin en uygun yolu, sahada giderken toplayabileceğiniz bir konteyner bulundurmaktır. Sahip olduğunuz hurda türü ve üretmeyi beklediğiniz hacim, size ve hurda geri dönüştürücünüze ne tür konteyner veya konteynerlere ihtiyacınız olacağını ve iş boyunca bunların ne sıklıkta taşınmasına ve değiştirilmesine ihtiyaç duyabileceğinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

Hurdaların genellikle tartımı ve buna göre hassas ölçüde işçilik ile ücreti ödenmesi gerekmektedir. Zira sizlere uygun fiyatı sunabilmek için diğer hurdacıların aksine doğru ve güvenilir hizmeti misyon/vizyon edilmiş bulunmaktayız.

Bilgi Almak İçin Arayın.

Yukarıda belirtilen İnşaat Hurda çeşitlerinin başlıca olanlarındadır. Bunun dışında daha fazla çeşit alım ve satımını yapmaktayız. (İnşaat Hurdası fiyatları dolar ve il, ilçe şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.)

İnşaat Hurda Alım Satım

En değerli hurda, doğrudan bir hurdacıya gitmek için önceden hazırlanmış hurdadır. Malzemenizin fabrikalara satılmaya hazır olmadan önce yapması gereken ne kadar az duraklama olursa, o kadar fazla maliyeti ortadan kaldırabilirsiniz. Aceleniz varsa bu adımı atlayabilirsiniz, ancak yaparsanız bir miktar değer kaybedersiniz.

İnşaat hurda alım satım yaparken dikkat edeceğiniz birçok kriter vardır. Ürünlerinizi doğrudan rastgele bir hurdacıya götürmemelisiniz, zira bu sebepten dolayı çok büyük kayıplarınız olabilmektedir. Bu sebepten dolayı en doğru fiyatı sunan Gebze Hurdacısı olarak sizlere güvenilir fiyat garantisi sunmaktayız. Hurda Alım Satım konusunda cinsler ve ayrımlar şeklinde iki maddelik temel fiyat politikasına etki eden unsurlar bulunmaktadır.

Gebze Hurdacısı, İnşaat Hurdası cinslerini göre özellik sınıfına sokmaktayız. Bu bağlamda aldığımız bazı başlıca inşaat hurdaları şunlardır; Alter Demir, Asil Çelik Demir, Baştuğ Demir, Cansan Demir, Çolakoğlu Demir, Diler Demir, İsdemir Demir, Kardemir Demir, Kroman Demir, Mescier Demir, Sıddık K. Demir ve Erdemir Demir şeklinde devam etmektedir. Bu sayılan metal cinsleri sadece inşaat hurdasında karşınıza çıkabilecek türlerden bazılarıdır. Bunlar dışında Kablolar, metaller, demirler… gibi daha birçok hurda atılar ile karşılaşabilirsiniz.