YIKINTI HURDASI

YIKINTI HURDASI

Yıkıntı Hurdası, birçok farklı atığın değerlendirilmesi, geri dönüşüme uygun olanların toplanması ve daha büyük endüstrilere aktarılmasında hurda işletmeciliğinin ana işidir. Bu geri dönüşüme uygun atıkları ayrıştırarak bizim gibi hurdacılık yapan sektör çalışanlarına ve sonrasında ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Sektörde birçok hurda çeşidi farklı fiyatlarda değerlendirilmektedir. Hurdaya dâhil olan yıkıntı hurda fiyatları, diğer hurda türleri gibi yıllık enflasyona göre belirlenmektedir.

Hurda işi yapanlar bilir ki toplanan her atık öncelikle değerlendirilebilecek bir atık olmalıdır. Özellikle kış aylarında inşaat sektörlerinin başlaması ve bu bağlamda inşaat hurdalarının ortaya çıkmasıyla birlikte Yıkıntı Hurdası meydana gelmektedir. Yapılan kırım, döküm, inşaat ve tadilat gibi işlemlerde ortaya her daim hurda atık metaller çıkmaktadır. Gebze Hurdacı olarak yıkıntı hurdalarınızı itina ile alıyoruz.

Bazı hurda satıcıları iş karşılığında hurda satın alır. Özellikle inşaat artıkları gibi. Çöpten toplanan hurdalar ve diğer yöntemlerle alınan hurdalar firmamız tarafından satıcıya nakit olarak ödenir. Hurda sektöründe yer alan firmamız kendi personeli ve araçları ile bulunduğu yerden hurda alımı yapabilmektedir. Gebze Hurda, sosyal çevreye duyarlı, hizmette güvenilir ve iş güvenliği kriterleri açısından hurda alımlarında en iyi fiyatlandırmayı yapmaktadır. Firmamız hırsızlık ve çalıntı hurda almayarak güvenli ve dikkatli hizmet vermektedir.

İçindekiler

Yıkıntı Hurdası Çeşitleri ve Türleri

Gebze Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında birçok başarılı yıkım çalışmasına imza atan firmamız, atık olarak ortaya çıkan yıkım hurdalarını almaktadır. Gebze’de ve Darıca, Tuzla, Pendik,  Şekerpınar, Çayırova ve Dilovası Yıkım Hurda konusunda başlıca hizmet verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır.

İnşaat yıkımlarında başlıca olarak; birçok fabrika yıkımı, öğrenci yurdu yıkımı, kurs binası yıkımı, işyeri yıkımı, otopark yıkımı, inşaat yıkımı ve çeşitli bina yıkımları gibi durumlarda çıkan atık metaller, hurdalar ve demirlerinizi istisnasız uygun fiyat garantimiz ile alıyoruz. Hem alıcı zarar etmemiş hem de satıcı zarar etmemiş olarak müşteri memnuniyetimizi üst seviyelerde tutuyoruz.

Yıkıntı Hurda Alım Satım

Yıkıntı Hurda Alım Satım, Yıkıntı Hurda endüstrisinin tek bir amacı vardır. Bu amaç ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Yıkıntı Hurdaya çıkarmanın ülke ekonomisine faydaları,

Yıkıntı Hurda artıkları ekonomiye kazandırılırsa ülke ekonomisinde büyük kazançlara sebebiyet vermektedir. Bu sayede hem alıcı inşaat firmaları tekrardan sağlam ürünleri kullanarak döngü içerisinde sağlıklı hizmet almış olurlar. Elektronik ve elektrik malzemelerinin yurt dışından ithalatı azaltılır. Bu alanda dışa bağımlı bir ekonomimiz olduğu için ithalat ne kadar az olursa ülke ekonomisi o kadar çok kazanıyor.

  • Yer altı ve yer üstü zenginlikleri gelecek nesillere yetecektir.
  • Çevre kirliliğini önler.
  • Ekonomiye kazandırılan her hurda ürün %70 tasarruf sağlar.
  • Bu sektörde istihdam sağlanarak işsizlik oranı azalmaktadır.

Özellikle Yıkıntı Hurdası bölgesinden bizleri aramanız durumunda sizlere daha sağlıklı hizmet verebiliriz. Bu bağlamda bilgi eksikliğiniz var ise bizlere cayirovageridosunusum.com sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gebze Hurda, tüm ilçelerinden inşaat hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası ve çeşitli hurdalar alıyoruz. Hurdalarınızı yüksek fiyat tarifesi ile değerlendirirken, ödemelerinizi de anında nakit olarak yapıyoruz.

Müşterilerimizin yoğun talepleri doğrultusunda özellikle fabrika demontaj ve fabrika hurdalarının alımında hurda paketleme ve hurda pres araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Fabrika ve işletme sahipleri, hurda toplarken çok fazla depolama maliyeti ve zaman harcamak istemediklerini belirtiyorlar. Gebze Hurdacılık, Metal Hurda ve Yıkım olarak çözüm önerimiz, belirli zaman aralıklarında işletmenizi ziyaret etmek, bizimle mutabık kalırsanız, hurda birikimlerinizi yerinden alarak nakde çevirmek için çözüm önerilerimizdir. Böylece kendi işiniz olan üretimden geri kalmayacaksınız ve iş yerinizde daha fazla yer kaplayan hurdalardan yüksek kazanç elde edeceksiniz. Bizi arayın detayları konuşalım.

2022 Yıkıntı Hurda Fiyatları

İnşaat Malzemeleri, hammaddelerin en çok tüketildiği sektörlerden biridir. İnşaat sektörü, üretim süreçlerindeki girdileri en aza indirmeye, hammadde kullanımını, enerji tüketimini, emisyonları ve alan kullanımını mümkün olduğunca azaltmaya çalışmaktadır. Ürünlerin tedariki konusunda Gebze Hurdacılık sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Naylon Hurda Fiyatı

Bilgi Almak İçin Arayabilirsiniz.

Demirler, alüminyum, teller, bakırlar, kablolar, çiviler ve demir krişler gibi daha birçok sınıftan oluşan inşaat ve yıkıntı hurda cinsleri sayesinde inşaat sektörünün döngüsü daha da kolaylaşmaktadır. Bu bağlamda fiyatlarda ekonomik sınıfa uygun olarak daha aşağılarda seyretmektedir.